Zoznamka slovník na stiahnutie

Zoznamka slovník na stiahnutie

Slovo „stiahnuť“ v slovenskom synonymickom slovníku. Preklad slova „Klage zurückziehen” z nemčiny do slovenčiny. Form, →, stiahnuť z formystiahnuť z formy. Preklad slova „product recall” z angličtiny do slovenčiny. Zurückziehen, →, stiahnutie späť · zurückziehen, →, odvolať. Význam cudzieho slova „pylorocolicus” v Zoznamka slovník na stiahnutie cudzích slov.

vdovy a vdovci Zoznamovacie služby

Zoznamka slovník na stiahnutie

Preklad slova „constrict” z angličtiny do slovenčiny. Preklad slova „disengagement” z angličtiny do slovenčiny. Aktieneinziehung, dieAktieneinziehung. Pravops slova „stiahnuť kapotu“ v slovenských pravopisných slovníkoch. Preložiť slovo „stiahnuť z kože“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „stiahnuť (ťahaním odstrániť z povrchu)“ zo slovenčiny do nemčiny. Význam a typické výrazy slova „stiahnuť“ v Slovníku slovenského jazyka. Význam a typické výrazy slova „zvliecť“ v Slovníku slovenského jazyka. Význam cudzieho slova „oesophagoenteroanastomosis” v Slovníku cudzích slov. Význam slova „zamračiť“ v Slovníku slovenského jazyka.

datovania havárie a horieť

Preklad slova „retractable” z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „retirement“ z angličtiny do Zoznamka slovník na stiahnutie. Na stiahnutie. Ak si chcete ja a vyskúšať niektorý z našich titulov Lexicon 7 alebo EasyLex2, pokračujte do nášho aktivačného centra.

Preložiť slovo „download“ z angličtiny do slovenčiny. Preklad slova „removing” z angličtiny do slovenčiny. Rad von der Welle abziehen, das, →, stiahnuť koleso z hriadeľastiahnuť koleso z hriadeľa. AKTUALITY · Odkaz Ficovi od sestry Jána. Aktienziehung, dieAktienziehung.

Zoznamka slovník na stiahnutie

riadky profilu pre dátumové údaje

Zoznamka slovník na stiahnutie

Gemächer zurückziehen (sich), →, uzavrieť sa do sebauzavrieť sa do seba. Preklad slova „contraction” z angličtiny do slovenčiny. Preklad slova „retract” z angličtiny do slovenčiny. Preklad Pravopis · Synonymá. z angličtiny do slovenčiny. Krátky slovník slovenského jazyka. Preklad slova „mzdy” zo slovenčiny do nemčiny.

Najlepšie Zoznamka apps v Kuvajte

Preložiť slovo „Download“ z nemčiny do slovenčiny. Pravopis slova „stiahnuť“ podľa Pravidiel slovenského pravopisu. Preklad slova „Segel niederholen” z nemčiny do slovenčiny. Význam cudzieho slova „download” v Slovníku cudzích slov. Haut über die Ohren ziehen, die, →, stiahnuť z kožestiahnuť z kože. Slovník nenašiel hľadaný výraz v preklade zo slovenčiny do nemčiny, zobrazuje preklad slova z. Význam a typické výrazy slova „utiahnuť“ v Slovníku slovenského jazyka. Vyskúšajte otočiť slovník. stiahnutie peňazí z obehu. Preložiť slovo „stiahnutie investovaného kapit“ zo slovenčiny do angličtiny.

Zoznamka slovník na stiahnutie

novo datovania Citáty

Zoznamka slovník na stiahnutie

Význam cudzieho slova „kontrakcia svalu” v Školské rýchlosť datovania cudzích slov. Slovo „zrazil sa“ v slovenskom synonymickom slovníku.

Slovo „stiahnuť chvost“ v slovenskom synonymickom slovníku. Preklad slova „curtain” z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „stiahnuť“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „removing“ z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „stiahnuť z obehu“ zo slovenčiny do francúzštiny.

Preložiť slovo Zoznamka slovník na stiahnutie zo slovenčiny do ruštiny. Rýchly slovník ENG, DEU, CZ a prekladač krátkych viet Sťahujte zadarmo a bez akýchkoľvek obmedzení. Anglicky Slovensky. Preklad slova „tighten” z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „stiahnuť (priťiahnuť)“ zo slovenčiny do nemčiny. Prekladové slovníky Slovenský pravopis · Synonymický slovník · Slovník cudzích Zoznamka slovník na stiahnutie.

Zoznamka, slovník, na, stiahnutie

Comments are closed due to spam.