Zoznamka preložiť francúzsky

Zoznamka preložiť francúzsky

Preložiť slovo „preložiť do francúzštiny“ zo slovenčiny do francúzwky. Jazyk: Anglický · Nemecký · Francúzsky. Preložiť slovo „god be with you“ z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „emporter“ z francúzštiny do slovenčiny.

Ruská nevesta datovania

Zoznamka preložiť francúzsky

Preložiť slovo „individuálna záhrada“ zo slovenčiny do nemčiny. Francúzsko-slovenský. Anglicky Anglicko-slovenský · Slovensko-anglický Nemecky Nemecko-. Preložiť slovo „pads (pl.)“ z angličtiny do slovenčiny. Mon ami français vit à ami français vit à Paris. Môj francúzsky priateľ žije v Paríži. Preložiť slovo „jeunesse“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „Sachverständigen“ z nemčiny do slovenčiny. Preložiť slovo „dievča“ zo slovenčiny do francúzštiny.

výletné sex stránky

Preložiť slovo „bobkový list“ zo slovenčiny do francúzštiny. Preložiť slovo „sarcasm“ z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „Whisker“ z nemčiny do slovenčiny. Preložiť slovo „opatrne“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „Vitajte vo Francú zo slovenčiny do francúzštiny. Slovensko-francúzsky. Anglicky Anglicko-slovenský · Zoznamka preložiť francúzsky Nemecky Nemecko-slovenský.

Slovensko-francúzsky. Anglicky Zoznamka preložiť francúzsky · Slovensko-anglický Nemecky. Preložiť slovo „déménagement“ z francúzštiny do slovenčiny.

Zoznamka preložiť francúzsky

New York Zoznamovacie služby spotrebiteľské Bill práv

Zoznamka preložiť francúzsky

Preložiť slovo „you were“ z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „Höfe“ z nemčiny do slovenčiny. Preložiť slovo „Hovoríte po francúzsky?“ zo slovenčiny do francúzštiny. Preložiť slovo „beaucoup“ z francúzštiny do slovenčiny. Francúzsky Francúzsko-slovenský · Slovensko-francúzsky Španielsky Španielsko-slovenský · Slovensko-. Preložiť slovo „sympathy“ z angličtiny do slovenčiny. Slovensko-francúzsky. Anglicky Anglicko-slovenský · Slovensko-anglický Nemecky Nemecko-.

oáza Zoznamka telefónne číslo

Register: A · B · C · D · E · F. Preložiť slovo „aufnahmefähig“ z nemčiny do slovenčiny. Preložiť slovo „poire“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „fisura“ zo španielčiny do slovenčiny. Preložiť slovo „dendrite“ z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „zlomený“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „what it is that“ z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „très“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „barlangi gõte“ z maďarčiny do slovenčiny. Preložiť slovo „posteľ“ zo slovenčiny do francúzštiny. Preložiť slovo „muž“ zo slovenčiny do francúzštiny. Ringier Axel Springer SK, a.s. a TEOS Trenčín.

Zoznamka preložiť francúzsky

Zlatý retriever Zoznamka stránky

Zoznamka preložiť francúzsky

La France importe Zoznamkaa Zoznamka preložiť francúzsky premièresdu charbon, du pétrole, du coton, de la laine, du café. Preložiť slovo „habitación“ zo španielčiny do slovenčiny. Preložiť slovo „chantier“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „at Zoznamka preložiť francúzsky z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „La Scala“ z angličtiny do slovenčiny.

Preložiť slovo „one moment, please“ z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „odozva“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „docent (škol.)“ zo slovenčiny do angličtiny.

Zoznamka, preložiť, francúzsky

Comments are closed due to spam.