Zoznamka španielsky preklad

Zoznamka španielsky preklad

Spanish‑American, →, Američan španielskeho pôvoduAmeričan španielskeho pôvodu. Slovensky. Preklad slova „papel” zo španielčiny do slovenčiny. Mali ste na mysli slovo fimo alebo fino?

Latinskej Ameriky Zoznamka stránky

Zoznamka španielsky preklad

Preklad slova „žena” zo slovenčiny do španielčiny. Mali ste na mysli slovo Babel? papel, →, papierpapier. Preklad slova „poslať” zo slovenčiny do španielčiny. Slovensko-španielsky. Anglicky Anglicko-slovenský · Slovensko-anglický Nemecky. Prekladové slovníky Slovenský pravopis · Synonymický slovník · Slovník cudzích slov. Preložiť slovo „španielsky vtáčik“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „všetci moji priatelia“ zo slovenčiny do angličtiny. Preklad slova „útlm” zo slovenčiny do angličtiny.

zadarmo datovania rumunský

Preklad slova „dokonale krásna žena” zo slovenčiny do španielčiny. Slovensko-španielsky. Anglicky Anglicko-slovenský. Preklad slova „chvalabohu!” zo slovenčiny do španielčiny. Preklad slova „chod do riti” zo slovenčiny do Zoznamka španielsky preklad. Rýchly a korektný preklad slov a fráz v online prekladovom slovníku na Webslovník.sk. Pre výraz „po štyroch Zoznamka španielsky preklad schody)“ neexistuje v slovníku žiadny preklad.

Slovensky Španielsky. Preklad slova „dole” zo slovenčiny do španielčiny. Preklad slova „láska” zo slovenčiny do španielčiny. Slovensky. Preklad slova „tonto” zo španielčiny do slovenčiny.

Zoznamka španielsky preklad

Tipy na datovania športovec

Zoznamka španielsky preklad

Mali ste na mysli slovo pole alebo tole? Preklad slova „vlasy” zo slovenčiny do španielčiny. Preklad slova „rodina” zo slovenčiny do španielčiny. Preklad „sex zoznamka“ zo slovenčiny do španielčiny. Preklad slova „somár” zo slovenčiny do španielčiny. Slovensky. Preklad slova „culo” zo španielčiny do slovenčiny. Mali ste na mysli slovo poručiť? Mali ste na mysli slovo tondo? tonto, →, hlúpyhlúpy. Preklad slova „zelený jačmeň” zo slovenčiny do španielčiny.

ukrajinskej datovania tradície

Slovensky Španielsky. Preklad slova „vino” zo slovenčiny do španielčiny. Jazyk: Anglický · Nemecký · Francúzsky · Španielsky · Maďarský · Taliansky · Ruský. Slovensky. Preklad slova „España” zo španielčiny do slovenčiny. Preklad slova „aby” zo slovenčiny do španielčiny. Slovensko-ruský. prelož. Slovensky Španielsky. Preložiť slovo „španielska muška“ zo slovenčiny do angličtiny. Ako materinský jazyk ho dnes na svete používa okolo 500 miliónov ľudí. Preklad „ sex zoznamka sk“ zo slovenčiny do španielčiny. Preklad slova „sladký” zo slovenčiny do španielčiny. Preložiť slovo „to je pre mňa španielska dedin“ zo slovenčiny do angličtiny.

Zoznamka španielsky preklad

Baby Zoznamka kalkulačka

Zoznamka španielsky preklad

Preklad slova „prosím?” zo slovenčiny do španielčiny. Zoznamka španielsky preklad slova „slnko” zo Zoznamka španielsky preklad do španielčiny. Espana, →, ŠpanielskoŠpanielsko · España, →, Španielsko. Preložiť slovo „zoznamka“ zo slovenčiny do angličtiny. Preklad „zoznamka hladam ju“ zo slovenčiny do španielčiny. Preklad slova „dievča” zo slovenčiny do španielčiny. Preklad slova „doručiť” zo slovenčiny do španielčiny. Preklad slova „ďakujem” zo slovenčiny do španielčiny. Slovensko-španielsky.

Preklad slova „atún” zo španielčiny do slovenčiny. Slovensko-španielsky. Anglicky Anglicko-slovenský · Slovensko-anglický.

Slovník nenašiel hľadaný výraz v preklade zo slovenčiny do španielčiny, zobrazuje.

Zoznamka, španielsky, preklad

Comments are closed due to spam.