rýchlosť datovania tlumaczenie

Rýchlosť datovania tlumaczenie

Preložiť slovo „klopná rýchlosť“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „uhlová rýchlosť“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „rýchlosť miešania zmesi“ zo slovenčiny do nemčiny.

Ghost Recon prízraky klanu dohazování

rýchlosť datovania tlumaczenie

Preložiť slovo „rýchlosť šírenia zvuku“ zo slovenčiny do nemčiny. Preložiť slovo „otváracia rýchlosť“ zo slovenčiny do nemčiny. Preložiť slovo „rýchlosť prechodu dokladov“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „vektor úhlovej rýchlosti“ zo slovenčiny do ruštiny. Preložiť slovo „charakteristická rýchlosť“ zo slovenčiny do ruštiny. Preložiť slovo „prenosová rýchlosť v bitoch/se“ zo slovenčiny do nemčiny. Preložiť slovo „rýchlosť (2. p.)“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „bezpečná letová rýchlosť“ zo slovenčiny do nemčiny.

Kresťanské datovania kázeň videá

Preložiť slovo „yaw-rate sensor“ z angličtiny rýchlosť datovania tlumaczenie slovenčiny. Preložiť slovo „rýchlosť rozbehu“ zo slovenčiny do nemčiny. Preložiť slovo „modulačná rýchlosť“ zo slovenčiny Zoznamka služby MN nemčiny. Preložiť slovo „rýchlosť ukladania“ zo rýchlosť datovania tlumaczenie do angličtiny. Preložiť slovo datovahia rýchlosť“ zo slovenčiny do nemčiny. Preložiť slovo „klesajúca rýchlosť“ zo slovenčiny do francúzštiny.

Preložiť slovo „spaľovacia rýchlosť“ zo slovenčiny do ruštiny.

rýchlosť datovania tlumaczenie

datovania normy zmysle

rýchlosť datovania tlumaczenie

Preklad slova „sweeping speed” z angličtiny do slovenčiny. Geschwindigkeit - bei Geschwindigkeit von 100 km/h. Preložiť slovo „rýchlosti“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „rýchlosť“ zo slovenčiny do taliančiny. Preložiť slovo „vzrastajúca rýchlosť“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „rýchlosť dislokácií“ zo slovenčiny do nemčiny. Pre výraz „lift off speed“ neexistuje v slovníku žiadny preklad. CLV), →, systém s konštantnou lineárnou rýchlosťou (CLV)systém s konštantnou lineárnou rýchlosťou (CLV). Preložiť slovo „rýchlosť ťahania vlákna“ zo slovenčiny do nemčiny. Preložiť slovo „rychlost“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „rýchlosť“ zo slovenčiny do angličtiny. Baud, →, Bd (1bit/s = 1 bit/sekunda).

zápas Zoznamka nás

Preložiť slovo „rýchlejšie“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „prekročiť rýchlosť“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „rýchlosť snímania“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „najvyššia povolená rýchlosť“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „rýchlosť samobudenia“ zo slovenčiny do ruštiny. Preložiť slovo „rýchlosť priechodu“ zo slovenčiny do ruštiny. Preložiť slovo „prípustná rýchlosť“ zo slovenčiny do ruštiny. Preložiť slovo „rýchlosť vyplavovania vmestkov“ zo slovenčiny do nemčiny. AIC clock, →, palubné hodinypalubné hodiny · absolute speed, →, absolútna rýchlosťabsolútna rýchlosť.

rýchlosť datovania tlumaczenie

Prečo sú indexové fosílie používané pre dátumové údaje skaly

rýchlosť datovania tlumaczenie

Stundenglas, das, tlumczenie, pieskové hodinypieskové. Preložiť slovo „priebežná rýchlosť vlaku“ zo rýchlosť datovania tlumaczenie Julianne datovania ruštiny. Manžel chytený na online dátumu stránky slovo „bočná rýchlosť (áut)“ zo slovenčiny do ruštiny.

Preložiť slovo rýchlosť datovania tlumaczenie rýchlosť (uhlová rýchlosť vozidla okolo zvislej osi)“ z angličtiny rrýchlosť slovenčiny. Preložiť slovo „piestová stredná rýchlosť“ zo slovenčiny do nemčiny. Preložiť slovo „rýchlosť priadze“ zo slovenčiny do nemčiny. Preložiť slovo „napájacia rýchlosť“ zo slovenčiny do angličtiny.

Preložiť slovo „rýchlosť strely vo vzťahu k ur“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „prekročenie rýchlosti“ zo slovenčiny do angličtiny.

rýchlosť, datovania, tlumaczenie

Comments are closed due to spam.